Megoldott

Szemét a buszmegállóban

Anonim Járókelő

A Vajda Péter utca (Villám utcai) 99-es busz megállójában napok óta itt van a képen látható szemét. Kérem, hogy takarítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vajda Péter utca (Villám utca)

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltakarították, köszönöm!
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szokásos szeméttenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes villamospálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Orczy tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes 24- villamos megáló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mosonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére