Megoldott

Állandó tilosban parkolás a Magyar tudósok körútján

FRISSÍTÉS 2022.05.05.

Bejelentő: "Tisztelt Újbuda Közterület-felügyelet! Javaslom a többszöri ellenőrzést, mert minden hétköznap ezen az útvonalon közlekedve látom, hogy délután 5 és 6 között minden nap többen is várakoznak szabálytalanul az adott útszakaszon."

------

Az elműlt hónapokban állandósult probléma, hogy a Magyar tudósok körútjának egy szakaszán a tilosban parkolás annyira leszűkíti az út keresztmetszetét, hogy két jármű nem fér el egymással szemben, valamint kerékpárral is veszélyes a helyzet a nyíló ajtók és a szűk hely miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar Tudósok Körútja 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték, délelőtt és délután is (fotókkal dokumentálva). Az ellenőrzések időpontjában szabál...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Az elműlt hónapokban állandósult probléma, hogy a Magyar tudósok körútjának egy szakaszán a tilosban parkolás annyira leszűkíti az út keresztmetszetét, hogy két jármű nem fér el egymással szemben, valamint kerékpárral is veszélyes a helyzet a nyíló ajtók és a szűk hely miatt."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.05. Be...

  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Újbuda Közterület-felügyelet! Javaslom a többszöri ellenőrzést, mert minden hétköznap ezen az útvonalon közlekedve látom, hogy délután 5 és 6 között minden nap többen is várakoznak szabálytal...
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték (fotókkal dokumentálva).
    Az ellenőrzések időpontjában szabálysértést nem tapasztalt...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Magyar Kreszt nem tudók körútja.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére