Megoldott

Tűzcsap meghibásodása

A tűzcsapból a talajszint alatt szivárog, folyik a víz

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 31

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva, Elzárva.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Szabó Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére