Megoldott

Kátyú a küzdűlő út közepén.

Kátyú a Közdűlő út közepén.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Benedekfalva u. 17

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.
    Bejelentés dátuma: 2022-
    ...
  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát. Ezt nem kapkodják el. :/
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét visszatérő kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fiatalság utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Neogrády Anikó
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére