Megoldott

Ápolatlan dézsák

A Volánbusz pályaudvarán a díszítése szolgáló ládákból kipusztultak, kiszáradtak a növények. A bokrok földje nem elegendő.
Kérem, segítsenek a szebb környezet kialakításában.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpest-városkapu M

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm.
    Kérem, továbbítsátok a Volánbusznak.
  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő - Budapest! ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétrohadt törzsű fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kárpát utca - Tisza utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradó fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Soó Rezső sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére