Megoldásra vár

Besüllyedés és dudor

Bp, Alsó Törökvész u. 14. előtt (garázskapuk) a járda egy része lesüllyedt, kb 40-50cm mélyre, néhány lépésre pedig felpúposodott. Mindkettő balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Alsó Törökvész út 14

Hozzászólások

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett helyszínen barlangot találtak.
    A feltárást a Duna-Ipoly Nemzeti Park munkatársai végzik.

    https://telex.hu/belfold/2022/05/26/budapest-ii-kerulet-barlang-utfelujit...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az Önkormányzat Műszaki Osztályáról a helyszínen voltak és sajnos egyértelmű helyzetet tudtak megállapítani a korábbi nyilvános (https://www.google.hu/maps/@47.5181638,19.02
    ...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Körmendi Gabriella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Elhanyagolt állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére