Megoldott

Betondarabok

A Thököly út és Stefánia út sarknál lévő felsővezetéktartó oszlop lábánál betondarabok vannak a járdán. (ezek valószínűleg az oszlopról töredeztek le)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 80

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére