Megoldott

Leszakadt tábla

A Göncöl utca felújításából hátramaradt Colas feliratú tábla a kutyafuttatón hever leszakadva. Köszönöm a közbenjárást.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncöl u. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kasnyik Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvittek, koszonom!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Kasnyik Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt fekete zsákokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüzér utca sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mágnás Miska
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dózsa György út 55. (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére