Megoldott

Szivárog a víz

A fedlap körül szivárog a víz, és folyik le az utcán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagybányai út 1a

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott, köszönöm!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárva, megoldott.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére