Megoldott

Gaz a Lovarda mellett

2022.04.28.: A Budavári Önkormányzat válasza alapján illetékességből a Várkapitányságnak továbbítva.
----
Az újjáépített Lovarda mellett lassan méteresre nő a fű.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Váralja u. 19

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő,
    csatolva küldöm az újjáépített Lovardát nyugati oldalról övező Török-kert zöldfelületeiről készült aktuális fotókat.
    A kivitelező levonulás óta kollégáim rendszeresen végeznek kert
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Várkapitányság

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Az újjáépített Lovarda mellett lassan méteresre nő a fű."-ról "2022.04.28.: A Budavári Önkormányzat válasza alapján illetékességből a Várkapitányságnak továbbítva. ---- Az újjáépített Lovarda mellett lassan méteresre nő a fű."-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Várkapitányság"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A terület és a lovarda a Várkapitányság illetékessége.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri H
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyes, hagyják is nőni. Így sokkal nagyobb természeti értéke van, mintha rendszeresen visszavágnák.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Pedig így sokkal jobban néz ki szerintem. Zöld is, virágos is. Nem látom a problémát.
  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Saly Noémi
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Munkácsi Máté
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl alacsony fa ágok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Markovits Iván utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére