Megoldott

Kidőlt

Frissítés 2022.05.07.

A bejelentő szerint a javítás nem történt meg.

—————————-

A képen látható eszköz kidőlt. Kérném ennek javítását!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Vas Gereben u. 1

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható eszköz kidőlt. Kérném ennek javítását!"-ról "Frissítés 2022.05.07. A bejelentő szerint a javítás nem történt meg. —————————- A képen látható eszköz kidőlt. Kérném ennek javítását!"-ra.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az állításokkal ellentétben nem történt meg a helyreállítás.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elgörbült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nyuszi sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett villanyoszlopajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére