Megoldott

Betört üveg

Tisztelt JCDecaux!
A Kelenföld vasútállomáson, közepén egy váró üvege betört és így szilánkok borítják a területet.
Kérem pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 5

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére