Megoldott

Sorompó a végkimerülés határán

Az egyik már rég felnyílt, amíg a másik még javában küszködik.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A BKV Zrt. szakterületének munkatársai a jelzett hibát elhárították: a Pünkösdfürdő úti HÉV-útátjáró két sorompó csapórúdja ismét rendeltetésszerűen működik.

    Köszönjük a bejelenté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • L. István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Korlátok hiányoznak - 3 db

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kidőlt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kevés mozgólépcső működése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére