Megoldott

Több mint 20 lámpa nem világít a sziget futókörén.

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a lámpák helyreallitására.

Mivel több helyet nem lehet megadni ezért a körülbelüli helyeket írom.

Sziget északi csúcs Duna bal parthoz eső rész parkolótól a hídig 8 lámpa nem világít,
Sziget felhajto melletti nagy lámpák nem világítanak,
Sziget északi csúcs nem messze a hídtól a büfé után jobb parton szintén 3 nagy lámpa,
Sziget Margit híd felé Duna jobb part, uszoda utáni részen,
Sziget Margit híd után bal parton,
Sziget közepe állatkert után Duna bal part oldali rész.

Van ahol nem csak nem világít hanem konkrétan hiányzik a lampatest.

Célszerű lenne az egészet felülvizsgálni. A probléma nem ujkeletu már hetek óta ilyen...

Az épített környezet biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket ezúton is köszönöm.

Probléma helyszíne
G3P3+6J Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltakart lámpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ulászló utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ihász köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére