Megerősítésre vár

Kezeletlen, korhadó padok és egyéb fa utcabútorok

A szépen felújított Széll Kálmán téren gyakorlatilag az összes fa utcabútor egyre leromlottabb állapotban van, a karbantartásukról úgy tűnik megfeledkeztek. Még egy-két év, és cserélni kell majd az összeset.
Kérem, mielőbb kezdjék meg a felújításukat, hogy élettartamuk meghosszabbodjék!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Török Vazul visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a helyreállítási munkát beütemeztük.
    A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/100046/kezeletlen-korhado-padok-es-egyeb-fa-utcabutorok
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem találtam meg a korábbi, hasonló témájú bejelentéseket. Úgy néz ki, itt a BK az illetékes, ők pedig már megírták egy másik bejelentésnél, hogy a padok cseréjét megrendelték. Kár, hogy a cser...
  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ebben az egészben az a szomorú, hogy csilliárd pénzért felújítunk egy teret, majd hagyjuk szépen szétrohadni. Hogy a fenntartásra miért nem lehet már a felújítási projektben évekre előre pénzt elkülön...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Igénytelen munkavégzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fatámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Eltört és megdőlt fakorlátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére