Megoldott

Csak a szokásos szemétkupac a szokásos helyen

A fehérvári úti vasúti híd alatti rész olyan, mint az örökké termő fa: sosem fogy el az anyag...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a kupac.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére