Megoldott

Folyik a tűzcsap

Folyik a tűzcsap

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Hurok u. 7

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Krinnyian k bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött vízközmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére