Válaszra vár

Kopott tábla

Anonim Járókelő

Kopott, érdekesen kinéző tábla a BTG épülete előtt.

Probléma helyszíne
Budaörs Dózsa György u. 21

Hozzászólások

  • Rusznyák Lilla Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budaörs Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beláthatatlan kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budaörs Önkormányzata
    Pozsonyi utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budaörs Önkormányzata
    Budaörs, Sport utca
  Vissza az oldal tetejére