Megerősítésre vár

Megborult lámpa

Kérem javítsák meg a lámpát. Dől. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budaörs Szivárvány u. 30

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/94510/2023/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100060782238

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Budaörs)

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpabúra lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Péri Ákos
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére