Válaszra vár

Rengeteg lámpa nem világít

FRISSÍTÉS: 2023.02.14.
Magyar Közút válasza:
"Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

Az Ön által megjelölt hálózatot nem Társaságunk üzemelteti. Megkeresésével kapcsolatban javasoljuk felkeresni a helyi önkormányzatot."
-------------------
Kérem javítsák meg a világítást! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
FX32+25 Budaörs Magyarország

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Budaörs)

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem javítsák meg a világítást! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.14. Magyar Közút válasza: "Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk. Az Ön által megjelölt hálózatot nem Társaságunk üzemelteti. ...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Budaörs)"-ról "E.ON (Budaörs)"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    Az Ön által megjelölt hálózatot nem Tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Budaörs)

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Közvilágítás meghibásodása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bognár utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett izzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lipótvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére