Megoldatlan

legrafittizett jelzőtáblák

Sajnos az alkotó arcával kellene ledörzsölni.
Tisztelettel kérem a táblák szíves rendbehozatalát.

Probléma helyszíne
Budakalász Széchenyi u. 51

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budakalász Polgármesteri Hivatal

  • Budakalász Polgármesteri Hivatal válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Levelét a rendszerünk fogadta, továbbítjuk az ügyintézőnek és határidőn belül reagálni fogunk.

    Ez egy automatikusan generált levél, kérjük ne válaszoljon rá.

    Budakalászi Polgárm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budakalász Polgármesteri Hivatal

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budakalász Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budakalász Polgármesteri Hivatal
    Királyok útja
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rettenetesen rozsdás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére