Megoldott

Hajdani poller kiálló csavarjai

Kérem a kiálló veszélyes csavarok levágását vagy a kitört (ellopott?) poller szíves pótlását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budakalász Tanító u. 40

Hozzászólások

  • Szép-Magyar Ágnes lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Csatoltan megküldöm levelünket.

    Üdv.:

    *Hegyes Tamás *

    környezetvédelmi ea.

    Környezetvédelmi és Városüzemeltetési Iroda

    *Budakalászi Polgármesteri Hivatal*

    2011 Budaka...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Csatoltan megküldöm levelünket.

    Üdv.:

    *Hegyes Tamás *

    környezetvédelmi ea.

    Környezetvédelmi és Városüzemeltetési Iroda

    *Budakalászi Polgármesteri Hivatal*

    2011 Budaka...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Csatoltan megküldöm levelünket.

    Üdv.:

    *Hegyes Tamás *

    környezetvédelmi ea.

    Környezetvédelmi és Városüzemeltetési Iroda

    *Budakalászi Polgármesteri Hivatal*

    2011 Budaka...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Csatoltan megküldöm levelünket.

    Üdv.:

    *Hegyes Tamás *

    környezetvédelmi ea.

    Környezetvédelmi és Városüzemeltetési Iroda

    *Budakalászi Polgármesteri Hivatal*

    2011 Budaka...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szép-Magyar Ágnes elküldte az ügyet az illetékesnek: Budakalász Önkormányzata

  • Szép-Magyar Ágnes megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budakalász Önkormányzata"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Játszótéri csap nem működ

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budakalász Önkormányzata
    Omszk park
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Auchan (Budakalász)
    Omszk park
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére