Megoldott

Tönkrement tábla

Kérem cseréljék a körforgalom táblát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
J367+RW Budakalász Magyarország

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését a 11 sz. főút 13+700 km szelvény környezetében észrevételezett tábla helyreállítására vonatkozóan.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Pest Vár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Budakalász)

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Közút (Budakalász)"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    30as zóna tábla hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budakalász Önkormányzata
    Bem József utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákutca tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budakalász Önkormányzata
    Kántor utca
  Vissza az oldal tetejére