Megoldott

Budai út 64: mélyen besüllyedt csatornafedél

Anonim Járókelő

A Budai út 64-nél található egy nagyon mélyen besüllyedt csatornafedél.

Probléma helyszíne
Budakalász 1115 64

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!

    Örömmel jelentem, megoldották a problémát.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!

    Sajnos a javítás nem történt meg.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!

    Sajnos a javítás nem történt meg.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szép-Magyar Ágnes megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Társaságunkhoz 2023. szeptember 28-án küldött elektronikus levelében

    leírtakra válaszolva tájékoztatjuk, hogy Budakalász, Budai út 64. szám
    előtt

    megrongálódott csatornaf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az üzenetét megkaptuk, megkeresésének érdemi válaszadásáig türelmét kérjük.

    Tisztelettel:
    DMRV Zrt.
    Ügyfélkapcsolati Központ
    Ez egy automatikus válaszüzenet, kérjük erre ne válaszoljon!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Budakalász)

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Budakalász)"-ról "DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Budakalász)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük bejelentését a 1115 j. úton lévő szennyvízcsatorna fedlap helyreállításával kapcsolatban.

    Tájékoztatjuk, hogy a szennyvízhálózat fedlapjának helyreállítása az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szép-Magyar Ágnes elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Budakalász)

  • Szép-Magyar Ágnes megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Közút (Budakalász)"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ismét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gonda Gellért
    Illetékes: Budapest Közút
    Kuruclesi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély éles kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére