Megerősítésre vár

kerékpárforgalom számára kitáblázás

Fenyves utcánál
A Fenyves utca környékén föltehetően sajnos szándékos rongálás áldozata lett több "kivéve kerékpárral" kiegészítő tábla, amely az egyirányú utcában "szembe" bejutást engedélyezné. A mellékelt térképen ezeket pirossal jeleztem.
A telep déli végében pedig a kerékpárosok számára kitenni szándékozott elsőbbségadás tábla véletlenül bal oldalra került. Kérem ez utóbbit pedig a jobb oldalra áthelyezni, hogy a kihajtani szándékozók számára figyelembe-veendő legyen.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budakalász Berdó u. 34

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Szép-Magyar Ágnes megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a jelzést, a táblázást megvizsgáltuk, a probléma megoldása folyamatban van.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budakalász Önkormányzata

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budakalász Önkormányzata"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére