Megoldott

Zebra előtt kátyú

A zebra előtt különösen veszélyes ez a kéátyú, mert elvonhatja a figyelmét a zebrát amúgy is sajnos leginkább túl nagy sebességgel megközelítőknek.
Kérem a kátyú betömedékelését.

Probléma helyszíne
Budakalász Pomázi út 39

Hozzászólások

  • Szép-Magyar Ágnes lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését a 1111 j. út 2+500 km szelvény környezetében észrevételezett úthibára vonatkozóan.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Pest Vármegyei Igazgatós
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szép-Magyar Ágnes elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Budakalász)

  • Szép-Magyar Ágnes megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Közút (Budakalász)"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes kátyú.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Seres József
    Illetékes: KVÜ Kecskeméti Városüzemeltetési NKft.
    Harmónia u.
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vízakna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére