Megoldott

KRESZ tábla hiánya

Kérem jelezzék KRESZ táblával, hogy behajtás csak engedéllyel. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budakalász Kedves u. 6

Hozzászólások

  • Szép-Magyar Ágnes lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Itt nem szükséges tábla elhelyezés, mert a Gát elején a Lupaszigeti út csatlakozásában ki van helyezve a behajtást korlátozó tábla.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szép-Magyar Ágnes elküldte az ügyet az illetékesnek: Budakalász Önkormányzata

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    30as zóna tábla hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budakalász Önkormányzata
    Bem József utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákutca tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budakalász Önkormányzata
    Kántor utca
  Vissza az oldal tetejére