bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó tűzcsap sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság
    Erdélyi utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rákospalotai határúton szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület
    Marcell utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére