bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt felfestések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó sapka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Lázár utca / Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Pirók Gyula utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétporladt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fatörzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mártonffy utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fatörzs és fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Nyáry Pál utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére