bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és szemétszállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Asbóth utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos járdaburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhajlott szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wagner Kriszta
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Madách Imre tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Több zsák törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére