bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lom a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    aszfalt hiány a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidobott szőnyeg az út közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Besüllyedt aknafedő gányolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Liszt Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    VI. kerület, Káldy Gyula 3. előtti úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Káldy Gyula utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Paulay Ede utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda védelme

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Jókai tér (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére