bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fa hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zoltán utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beton oszlop az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zoltán utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Felpúposodott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Irányi Dániel utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Földváry utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Tetőre lógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Hofherr Albert utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Szemét lerakat az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oriold Máté
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Földváry utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vandalizált kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kosárfonó utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyesen hasadó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Petőfi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére