bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Utcán hagyott kettétört roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lime
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Vízbe dobott LIME roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lime
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Elektromos roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lime
    Müpa - Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Elhagyott rollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lime
    Müpa - Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Roncs rollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lime
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott e-roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sós Ágnes
    Illetékes: Lime
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére