bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gyula
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Leonardo da Vinci utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Kun utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    14
    Válaszra vár
    14

    Teraszként foglalt parkolóhelyek decemberben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Déri Miksa utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltörött virág"váza"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Bókay János utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Fekvőrendőr igénylés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére