bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Szilágyi Dezső utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Soroksár Török utca elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Török utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Fakopács utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Őrgébics utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Járdán parkoló, forgalomból kivont

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Török utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Dinnyehegyi út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Pistahegyi út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére