bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szétmállott a térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Benőtte a fa a térkövet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Görgey Artúr utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán lévő kosz, avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Benzines kanna az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tört József
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    István úti járda felújítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Újpest Városkapu szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére