bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett a retinám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: JCDecaux
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Buszmegálló graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Mártírok útja (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    buszváró hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hanko Kalaris
    Illetékes: JCDecaux
    Hízlaló tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Kelenvölgy-Péterhegy (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére