bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Több mint 1 éve lejárt műszakival parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dongó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járdán felejtett autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Mátyás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Elhagyott jármű Mexikói úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott VW autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kosz, hulladék, gyomfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemetes közterület lakótelepen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Mexikói út szétvert autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére