bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Algás csobogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F S
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ápolatlan zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Garanciálisan javítandó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Barátpatak utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Üllői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltakart lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    501. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére