bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, üzemképtelen autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Elfoglalt parkolóhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott roncs piros Piaggio APE 50

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló autók elállják a BUBI állomást

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0501-Szent István körút - Vígszínház (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kilóg az úttestre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére