bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Romos homlokzat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mi a terv?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Páfrány út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Életveszélyes erkély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Őr utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Lujza
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Rákos út (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére