bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Remény utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Friss építési szemét az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Turbolya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ferenc Halász
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Pirosrózsa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kidőlt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Dömsödi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csempe

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    47.46579179 19.20923903 (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére