bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Faltöredék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Alkotás utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Belógó, fásult növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kővirág sor (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagyon koszos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Déli pu. Budapest (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére