bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Még mindig szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Raoul Wallenberg (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dévai utca 26. pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dévai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákos hulladék és fakinövések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált parkolóautomata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Budapest, Budapest-Nyugati, 1062 (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére