bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda a gyalogátkelőhöz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda tele gazzal, avarral

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Repedezett járda javítás után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hosszanti rés a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fekvőhely lom a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elfelejtett ígéretek, vadparkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szètszórt szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kerítes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hagara Eva
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére