bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest Fehérvári út 161 Andor utca sarka (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpaoszlop fedél hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő közvilágítás & okoszebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Izabella utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít hetek óta.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Székely
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Puskin utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    reklám egy oszlopon Törökverő út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kimaradó utcai vilagítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárdics Anna
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Páfránykert utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére