bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Saly Noémi
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Munkácsi Máté
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott bója

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felmart rész

    Beküldés ideje:
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Alagút utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl alacsony fa ágok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Markovits Iván utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére