bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó FKF szemetes

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Nád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegszilánkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik és szemét mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    M3 bevezető (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a híd alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Rendőr utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Naplás út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére