bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos Telekom fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Leszakított citylight

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült Telekom aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kőbányai út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csonka János tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefonfülke Rákóczi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére