bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    F2PX+RP5 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Repedés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: TraffiCOM
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Balesetveszélyes közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    Üllői út 78. (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: TraffiCOM
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Kátyú fedlapnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: TraffiCOM
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére